ASTROPAY KART SATIN ALMA

Astropay’ın alımı da kullanımı gibi oldukça basit bir işlemdir. Tek yapmanız gereken bizim gibi güvenilir ve sizlere garanti sunabilecek sitemizden belirlenen bir miktarda astropay satın almaktır. Bundan sonrası ise alışveriş yapacağınız siteye bağlıdır.

Alışveriş yapacağınız siteden nasıl ödeme yapacağınız ile ilgili içerik açıldığında ödeme yöntemi olarak astropayı seçmeniz alışverişinizi tamamlamak için yeterlidir. Alışverişler de öde ve geç sistemi, kullanıcıların zamandan tasarruf etmesi için çok önem taşımaktadır.

Kredi kartından ödeme yapmak güvenlikten ziyade çok işlem yaptıran bir olaydır. Hatta bazı siteler sizlerden TC kimlik numarası bile istemektedir. Astropay da bu işlemlerin hiçbirine gerek yoktur ve sizden kesinlikle kart bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz istenmez.

Dilerseniz elinizde mevcut olan astropay miktarının tamamını kullanabilir, dilerseniz de bir miktar ayırarak bir sonraki alışveriş için sanal kartınızı saklayabilirsiniz. Alışverişleriniz de herhangi bir sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız yada zamandan tasarruf etmek istiyorsanız astropay en iyi tercih olacaktır.
Sitemiz üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilir ve bizlerden güvenilir astropay kart satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın