ASTROPAY NASIL ALINIR? SATIŞI NEDİR?

Astropay’ın esas açılımı ön ödemeli kart sistemi diyebiliriz. Astropay kullanan kişiler internet üzerinden yaptıkları alışverişleri en güvenli şekilde bitirebilirler. Bu sistem bir bankaya para yatırarak aldığınız kredi kartı gibidir.

Alacağınız bu sanal kartın herhangi bir limiti bulunmamaktadır ve yalnızca istediğiniz miktar kadar alabilirsiniz. Astropay satışı sitemizde aktif ve kesintisiz olarak gerçekleşmektedir. Astropay almak için yapmanız gereken ise çok basit.
Almak istediğiniz miktarı bizlere ilettikten sonra ödeme yapıyorsunuz ve çok kısa bir sürede sanal kartınız sizlere iade ediliyor. Sizde aldığınız bu sanal kart ile güvenle alışverişinizi gerçekleştiriyorusunuz.

Astropay karta sahip olmak işte bu kadar basit. Dilerseniz sahip olduğunuz kartı tek seferde bitirmeyip sonraki alışverişler için de saklayabilirsiniz. Ancak kartınızın içinde ki limit bittiği zaman yeniden bizimle iletişime geçip yeni kart almanız gerekiyor. Ancak sistemi öğrendiğiniz için bir sonraki işleminiz daha da hızlanacak. Bu sistem sizin güvenliğiniz için oldukça ideal bir sistemdir. Bir an önce bu sisteme kendinizi alıştırmalısınız ve ödemelerini güvene
almalısınız.

Bir Cevap Yazın