ASTROPAY NASIL KULLANILIR?

Ön ödemeli kart sistemleri arasından kullanımı zor olan bir kart yoktur. Sizlere verilen pin sayesinde, kredi kartı kullanıyormuş gibi pin numarasını girerek internet üzerinden alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrı olarak ekstra bir kişisel bilgi vermenize veya sisteme bilgilerinizin tanımlanmasına gerek yoktur. Astropay kullanımı bu kadar kolay olduğu için çok tercih edilmektedir. Güvenli ve 0 risksiz olmasıda en iyi avantajlarından birisidir.

Astropay nasıl kullanılır sorusunun cevabı aslında çok basittir. Ancak kesinlikle bilinmesi gereken birşey var ki, oda sizlere verilen kart bilgilerinin asla kaybedilmemesi veya bir başkasına verilmemesidir. Bu pin kodu sayesinde, Astropay ile ödeme alan sitelerde dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Dünya üzerinde en çok kullanılan alışveriş siteleri ve ödeme gerektiren bütün siteler de Astropay ile ödemeyi desteklemektedir.

Astropay kullanımı ile ilgili aklınızda olan soruları veya tam olarak nasıl kullanacağınızı bizlere sorarak rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bizlerde sizlere çok kısa bir sürede dönüş yaparak aklınızdaki soruları çözümleyebiliriz. Sizlere 24 saat kesintisiz hizmet veren bu sistem sayesinde aklınızda bizlerin de aracılığıyla herhangi bir soru işareti kalmayacaktır.

Aldığınız Astropay kartın içinde sizin belirlediğiniz miktar olur. Bu miktar, siz kartı satın alırken belirlediğiniz miktardır. Ayrıca belirlediğiniz limitin dışına çıkma veya fazladan harcama yapma olanağıda kesinlikle yoktur. Kartınızda bulunan limit bittiğinde ise bizlerle tekrar iletişime geçerek yeni bir kart talep edebilirsiniz. Sonrasında ise tekrardan ödeme işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın