ASTROPAY TÜRKİYE’DE KULLANIM ALANLARI

Astropay kartları Türkiye’de ve yurt dışında herkes tarafından yaygın olarak kullanılan bir sanal karttır. Sürekli online alışveriş yapanlar ve genelde online oyun oynayanlar Astropay’ın avantajlarını, güvenliğini ve ne kadar zamandan tasarruf ettirdiğini çok iyi bilirler. Türkiye’de Astropay’ın en çok nerelerde kullanıldığına bakacak olursak; Skype, Amazon, Facebook ve Google Play oyunları ilk sırada yer almaktadır.

Bu kuruluşlar, Ulusal ve çok büyük siteler oldukları için Astropay ödeme seçeneğini de kabul etmektedirler. Eğer sizler de online harcamalarınızda kart bilgilerinizi ve kimlik bilgilerinizi vermek istemiyorsanız Astropay avantajlarından yararlanmak en doğru tercih olacaktır.

Çünkü Astropay 16 haneli sayılardan oluşur ve kredi kartı görevi görür. Alışverişinizi yalnızca bu sayıları yazarak ve onay vererek kolayca tamamlayabilirsiniz.

Astropay’ın Türkiye’de en çok kullanıldığı yerlerden en büyüğü ise Google Play oyunlarıdır. Oyun içi ödemeler genellikle kredi kartı bilgilerini girerek yapıldığı için hem kart bilgilerini vermeden, hemde alışverişini tamamlamak isteyen kullanıcılar bu sebeple Astropay’ı tercih etmektedirler. Ayrıca günümüz de bütün yurt dışı sitelerde Astropay kullanılmaktadır.

Bir Cevap Yazın